1. Przeżywamy 9 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Dzisiaj niedziela adoracyjna. Po każdej Eucharystii nabożeństwo czerwcowe a o godzinie 17.15 procesja w ramach Oktawy Bożego Ciała. Po Mszach św. przed kościołem w XI Święto Dziękczynienia do puszek zbierane są ofiary na rozbudowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
 2. Spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci, które w przyszłym roku chcą w naszej parafii przyjąć I Komunię Świętą zapraszamy na spotkanie po Mszy św. o godzinie 11.00 do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 3. Członków Liturgicznej Służby Ołtarza, służących w przeszłości w naszej i innych parafiach zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godzinie 15.00 do salki ks. Zygmunta Jaroszka.
 4. W Oktawie Bożego Ciała od poniedziałku do czwartku zapraszamy Parafian, dziewczynki sypiące kwiatki oraz chłopców pierwszokomunijnych po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie na procesję wokół kościoła.
 5. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy przez cały miesiąc czerwiec w tygodniu po wieczornej Eucharystii.
 6. Na Msze św. prymicyjne wychowanków ks. Jana z błogosławieństwem papieskim zapraszamy już w najbliższym tygodniu. We wtorek Mszy św. będzie przewodniczył ks. Marceli Mrozek z diecezji świdnickiej. Terminy pozostałych prymicji na stronie internetowej i w gablocie przed kościołem.
 7. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św., w czasie której za wstawiennictwem św. Jana Pawła II będziemy modlić się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. Mszy św. będzie przewodniczył ks. neoprezbiter Marcin Wachowiak. Po procesji kończącej Oktawę Bożego Ciała zostaną pobłogosławione wianki.
 8. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godzinie 8.00, 15.00 i 18.00

w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

 1. Rodziny z naszej parafii zapraszamy w sobotę 9 czerwca na wyjazd do schroniska Orle w Jakuszycach. Wyjazd po Mszy św. o godzinie 9.00, powrót do Wrocławia około godziny 20.00. Zapisy u Elżbiety Gładkiej (kontakt na stronie internetowej i facebook’u).
 2. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem. W niedzielę 17 czerwca ofiary składane na tacę w całości będą przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni.
 3. Na Rodzinny Festyn Parafialny zapraszamy wszystkich Parafian w niedzielę 17 czerwca. Rozpoczniemy Mszą św. o godzinie 12.30, następnie koncerty, wśród występujących między innymi Trubadurzy; kiermasze; konkursy dla dzieci; loteria fantowa i wiele innych atrakcji na terenie przed kościołem. Osoby, które mogą upiec ciasto na festyn prosimy o zapisywanie się na listę w zakrystii.
 4. Parafialny Zespół Caritas bierze udział w akcji pt. „Wyprawka dla żaka, naszego rodaka” przeznaczonej dla dzieci na Ukrainie i Białorusi. Prosimy Parafian o wsparcie akcji przez zakupienie przyborów szkolnych, które Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał przed każdą Mszą św. w niedzielę 10 czerwca przed kościołem.
 5. Na Dzień Skupienia dla Kobiet „Emocje, uczucia – bogactwo czy brzemię?...” zapraszamy w sobotę 16 czerwca. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 9.00. Szczegółowe informacje oraz plan na plakacie przed kościołem oraz na stronie internetowej i facebook’u.
 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W NIEDZIELI znajdziemy artykuł o Skautach Europy, kim są? Jak się formują i co robią? W dodatku Wrocławskim GOŚCIA NIEDZIELNEGO przybliżono nam sylwetki wyświęconych tydzień temu neoprezbiterów Archidiecezji Wrocławskiej.
 7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy wszystkim, którzy przeżywają osobiste czy rodzinne uroczystości.