1. Przeżywamy 10 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską i błogosławieństwo prymicyjne dziękujemy ks. neoprezbiterowi Krzysztofowi Kuli. Po Mszach św. osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła.
 2. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy przez cały miesiąc czerwiec w tygodniu po wieczornej Eucharystii a w niedzielę o godzinie 17.15.
 3. Na Modlitwę Uwielbienia z wystawieniem Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek 12 czerwca po wieczornej Eucharystii i nabożeństwie około godziny 19.00 do naszego kościoła parafialnego.
 4. Na nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła i modlitwą różańcową zapraszamy w środę 13 czerwca po wieczornej Eucharystii i odmówieniu litanii do Serca Pana Jezusa. Szczególnie zapraszamy na wieczorną Mszę św. i na tę modlitwę wszystkie rodziny, które w ostatnim czasie przyjęły figurę Matki Bożej Fatimskiej w swoich domach. Będziemy modlić się za wstawiennictwem Matki Bożej w intencji tych rodzin oraz w intencjach zapisanych w księgach pamiątkowych. Mszęyśw. będzie przewodniczył i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa ks. Paweł Mazan z Białorusi.
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w poniedziałek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła

w środę wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

w czwartek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika II wojny światowej

 1. Msza św. w intencji Parafian pielgrzymujących w kwietniu do Gietrzwałdu będzie odprawiona w sobotę 16 czerwca o godzinie 9.00.
 2. Na Dzień Skupienia dla Kobiet „Emocje, uczucia – bogactwo czy brzemię?...” zapraszamy w sobotę 16 czerwca. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 9.00, następnie konferencja ks. prof. Mariusza Rosika pt. „Jezusowa mowa ciała”, następnie przerwa na kawę lub herbatę. Około godziny 11.20 druga konferencja o. dr Emiliana Gołąbka pt. „Klucz do serca czyli o przeżywaniu emocji”. Na zakończenie Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi. Szczegółowe informacje oraz plan na plakacie przed kościołem i na stronie internetowej.
 3. 5 rocznica ingresu i przejęcia posłannictwa Pasterza naszej Archidiecezji przez J.E. Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego przypada w sobotę 16 czerwca. Polecajmy w modlitwach Najdostojniejszego Arcypasterza.
 4. Dezyderiusz Pol w przyszłą niedzielę będzie odprawiał Mszę św. o godzinie 12.30 z okazji 25. rocznicy święceń kapłańskich. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy za pochodzącego z naszej parafii kapłana, którego rodzice należą do naszej wspólnoty.
 5. Na Rodzinny Festyn Parafialny zapraszamy wszystkich Parafian w niedzielę 17 czerwca. Rozpoczniemy Mszą św. o godzinie 12.30, następnie koncerty zespołów ludowych. Po nabożeństwie czerwcowym zagra zespół z Liceum nr XIV. Gwiazdą wieczoru będzie znany zespół.  W programie festynu kiermasze; konkursy dla dzieci; loteria fantowa i wiele innych atrakcji na terenie przed kościołem. Osoby, które mogą upiec ciasto na festyn prosimy o zapisywanie się na listę w zakrystii. Prosimy także aby w dniu festynu od godziny 10.30 nie parkować wzdłuż ogrodzenia na ulicy Kętrzyńskiej, ponieważ będą tam stały karetki, pojazdy wojskowe i straży pożarnej. Szczegółowy plan na plakacie przed kościołem.
 6. Przegląd Piosenki Wojskowej i Patriotycznej odbędzie się w poniedziałek 11 czerwca o godzinie 10.00 w Sali Widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu przy ulicy Czajkowskiego. Serdecznie zachęcamy do udziału.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W NIEDZIELI przeczytamy wspomnienia wadowickiej matury Eugeniusza Mroza, szkolnego kolegi Karola Wojtyły. W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy artykuł o ks. Krzysztofie Kowalu, który 15 lat spędził na Kamczatce.
 8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy wszystkim, którzy przeżywają osobiste czy rodzinne uroczystości.