1. Przeżywamy 13 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską dziękujemy dk. Tomaszowi Michalikowi. W pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie o godzinie 17:00 modlitwą w ciszy, o godzinie 17:30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.
  2. Radio Rodzina w dniu dzisiejszym odwiedza naszą parafię. Przedstawicieli Rozgłośni Archidiecezji Wrocławskiej można spotkać przed kościołem od 9.00 do 13.00. Relacja z wizyty w naszej parafii będzie transmitowana na antenie Radia Rodzina w najbliższy poniedziałek po godzinie 13.00.
  3. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do 31 sierpnia. Msze św. w niedziele bez zmian, w tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. Spowiedź święta w okresie wakacyjnym może ulec zmianie, dlatego prosimy o zapoznanie się z planem wywieszonym w gablocie i na konfesjonale.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

we wtorek św. Tomasza, Apostoła

w piątek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

  1. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św., w czasie której za wstawiennictwem św. Jana Pawła II będziemy modlić się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.00. Dk. Jakub w tym dniu odwiedzi chorych, do których chodzi w ciągu roku ks. Jan a ks. Krzysztof w sobotę.
  3. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca na Mszę św. o godzinie 9.00 a po niej na nabożeństwo ku czci NMP Matki Miłosierdzia i zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Zbliżamy się do końca pielgrzymowania figurek Matki Bożej przywiezionych z Fatimy. Rodziny, których do tej pory nie nawiedziły figurki z różnych powodów a pragną aby figurka nawiedziła ich rodzinę proszone są o zgłoszenie adresu w zakrystii do Pana Bogusia.
  5. Parafialna pielgrzymka do Częstochowy organizowana jest w dniach 8-9 września (sobota- niedziela). Zapisy u Pana Bogusia w zakrystii.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W NIEDZIELI i W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy artykuły o tematyce wakacyjnej.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli. Przebywającym na urlopach udanego wypoczynku. Pamiętajmy o codziennej modlitwie oraz o niedzielnej i świątecznej Eucharystii.