1. Przeżywamy 14 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską i wygłoszone kazanie dziękujemy dk. Michałowi Miśkiewiczowi.
  2. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do 31 sierpnia. Msze św. w niedziele bez zmian, w tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. Spowiedź święta w okresie wakacyjnym może ulec zmianie, dlatego prosimy o zapoznanie się z planem wywieszonym w gablocie i na konfesjonale.
  3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w środę św. Benedykta, opata, Patrona Europy

w czwartek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

w piątek Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta  

w sobotę wspomnienie św. Henryka, Patrona J. Em. Księdza Kardynała Henryka Gulbinowicza. Z tej okazji polecamy szczególnym modlitwom wiernych naszego Arcybiskupa Seniora. 

  1. Na nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła i modlitwą różańcową zapraszamy w piątek 13 lipca po wieczornej Eucharystii. Szczególnie zapraszamy na wieczorną Mszę św. i na tę modlitwę wszystkie rodziny, które w ostatnim czasie przyjęły figurę Matki Bożej Fatimskiej w swoich domach. Będziemy modlić się za wstawiennictwem Matki Bożej w intencji tych rodzin oraz w intencjach zapisanych w księgach pamiątkowych.
  2. Zbliżamy się do końca pielgrzymowania figurek Matki Bożej przywiezionych z Fatimy. Rodziny, których do tej pory nie nawiedziły figurki z różnych powodów a pragną aby figurka nawiedziła ich rodzinę proszone są o zgłoszenie adresu w zakrystii do Pana Bogusia.
  3. Parafialna pielgrzymka do Częstochowy organizowana jest w dniach 8-9 września (sobota- niedziela). Zapisy u Pana Bogusia w zakrystii.
  4. Zachęcamy do wakacyjnej lektury prasy katolickiej: dolnośląskiego Nowego Życia, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Podczas wakacji pamiętajmy o niedzielnej i świątecznej Eucharystii. Zwróćmy uwagę na właściwy strój kiedy udajemy się do kościoła.