1. Przeżywamy 18 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Dziękujemy Dezyderiuszowi Polowi za dzisiejszą posługę duszpasterską. W pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie o godzinie 17:00 modlitwą w ciszy, o godzinie 17:30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.
  2. W naszej parafialnej wspólnocie witamy ks. Arkadiusza Krzeszowca, neoprezbitera, który w miesiącu sierpniu będzie w ramach zastępstwa pełnił posługę w naszej parafii.
  3. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do 31 sierpnia. Msze św. w niedziele bez zmian, w tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. Spowiedź święta w okresie wakacyjnym może ulec zmianie, dlatego prosimy o zapoznanie się z planem wywieszonym w gablocie i na konfesjonale.
  4. Grupa duchowych pielgrzymów naszej parafii w czasie trwania XXXVIII Pieszej Pielgrzymski Wrocławskiej na Jasną Górę spotyka się codziennie w naszej świątyni o godzinie 20.30 do piątku 10 sierpnia włącznie na wspólnej modlitwie różańcowej, konferencji i Apelu Jasnogórskim.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w poniedziałek święto Przemienienia Pańskiego

we wtorek bł. Edmunda Bojanowskiego

w środę św. Dominika, prezbitera

w czwartek św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicyi męczenniczki, patronki Europy

w piątek św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

w sobotę św. Klary, dziewicy

  1. Zachęcamy do wakacyjnej lektury NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku wakacyjnego oraz radości ze spotkań z Panem Bogiem w otaczającym nas świcie.