PIERWSZE NIEDZIELE MIESIĄCA- adoracja Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 1700.

PIERWSZE CZWARTKI MIESIĄCA- na wieczornej Mszy św. o godz. 1800, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.

PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA- sakrament pokuty od godz. 1700. Ks. Jan odwiedza chorych. Po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA- zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 900 i nabożeństwie ku czci NMP Matki Miłosierdzia. Ks. Krzysztof odwiedza chorych.

13 DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA- Msza św. o godz. 1800 w intencji rodzin przyjmujących figurę Matki Bożej Fatimskiej w swoich domach.

TRZECIE NIEDZIELE MIESIĄCA- podczas Mszy św. o godz. 1230 udzielany jest sakrament chrztu św. W soboty poprzedzające, po wieczornej Mszy św., o godz. 1800 spotkanie dla rodziców i chrzestnych przygotowujące do tego sakramentu.

KWIECIEŃ

1 (niedziela) NIEDZIELA WIELKANOCNA. UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
.
Msze św. jak w każdą niedzielę (800, 930, 1100, 1230, 1800). W Niedzielę Zmartwychwstania i w czasie Oktawy Wielkanocnej nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia będzie odmawiana 15 minut przed każdą Mszą świętą.

2 PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY. Msze św. jak w niedzielę (800, 930, 1100, 1230, 1800). Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu oraz Papieski Wydział Teologiczny.

8 (niedziela) NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. 15 minut przed każdą Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2 ROCZNICA ŚMIERCI KS. KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO. Zapraszamy do modlitwy za naszego duszpasterza.

9 (poniedziałek) UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO. Msze św. o godz. 800 i 1800.

10 (wtorek) MODLITWA UWIELBIENIA po wieczornej Mszy św. (p. E i J Gładcy oraz Wspólnota Charyzmatyczna).

15 (niedziela) MSZA ŚW. 4. SZCZEPU WROCŁAWSKICH SKAUTÓW EUROPY o godz. 1100.

21 (sobota) ŚWIĘTO 4. SZCZEPU SKAUTÓW EUROPY.

22 (NIEDZIELA) GOŚCIMY ALUMNÓW Z MWSD WE WROCŁAWIU.

27.04- 3.05 REKOLEKCJE O WYCHOWANIU DLA RODZIN pod hasłem „Wychowywać (się) do wiary” w Krzeszowie (p. E. i J. Gładcy).

27- 29 (piątek—niedziela) PIELGRZYMKA DO GIETRZWAŁDU (p. B. Kudas).

Daty i godziny niektórych zdarzeń mogą ulec zmianie.