PIERWSZE NIEDZIELE MIESIĄCA- adoracja Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 1700.

PIERWSZE CZWARTKI MIESIĄCA- na wieczornej Mszy św. o godz. 1800, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.

PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA- sakrament pokuty od godz. 1700. Ks. Jan odwiedza chorych. Po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA- zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 900 i nabożeństwie ku czci NMP Matki Miłosierdzia. Ks. Krzysztof odwiedza chorych.

13 DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA- Msza św. o godz. 1800 w intencji rodzin przyjmujących figurę Matki Bożej Fatimskiej w swoich domach.

TRZECIE NIEDZIELE MIESIĄCA- podczas Mszy św. o godz. 1230 udzielany jest sakrament chrztu św. W soboty poprzedzające, po wieczornej Mszy św., o godz. 1800 spotkanie dla rodziców i chrzestnych przygotowujące do tego sakramentu.


CZERWIEC

Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedzielę o godz. 1715, a w tygodniu po Mszach św. wieczornych.

3 (niedziela) Spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci, które chcą w przyszłym roku przyjąć I Komunię Świętą w naszej parafii po Mszy św. o godzinie 1100 w salce ks. Zygmunta Jaroszka.

  • Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii o godzinie 1500 w salce ks. Zygmunta Jaroszka. Zapraszamy wszystkich, którzy należeli lub należą do LSO w ciągu istnienia naszej parafii.

8 (piątek) Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

9 (sobota) Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

     *  Czerwcowy wyjazd w góry, zapraszamy Parafian, a szczególnie lektorów i ministrantów oraz ich rodziców. Wyjazd do schroniska Orle w Jakuszycach po Mszy św. o godzinie 900. Po przyjeździe do Jakuszyc wspólna wędrówka trasą turystyczną do schroniska. Droga jest asfaltowa i można ją swobodnie przebyć z wózkami dla dzieci. Na miejscu wspólne ognisko, pieczenie kiełbasek i odpoczynek na łonie natury. Powrót do Wrocławia około godziny 2000. Zapisy u Elżbiety Gładkiej (kom: 507 089 118; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

12 (wtorek) Modlitwa Uwielbienia po wieczornej Mszy św. (p. E. i J. Gładcy oraz Wspólnota Charyzmatyczna).

13 (środa) Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 1800.

16 (sobota) Dzień Skupienia Dla Kobiet (p. E. Gładka).

17 (niedziela) Festyn parafialny - rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1230, następnie koncerty, kiermasze, konkursy dla dzieci, loteria fantowa i wiele innych atrakcji na terenie przed kościołem. Wystąpi między innymi zespół "Trubadurzy". Zakończenie Nabożeństwem Czerwcowym o godz. 1900PLAKAT FB

22 (piątek) Msza św. w intencji dzieci i młodzieży z okazji zakończenia roku szkolnego o godz. 800.

23 (sobota) 6 rocznica śmierci ks. Zygmunta Jaroszka. Zapraszamy do modlitwy za naszego duszpasterza i budowniczego kościoła.

  • Rozstrzygnięcie konkursu na najsolidniejszego ministranta naszej parafii i wręczenie nagród na Mszy św. o godzinie 900. Następnie spotkanie z rodzicami, rodzeństwem, lektorami oraz ministrantami w salce ks. Zygmunta Jaroszka oraz ogłoszenie zasad konkursu wakacyjnego.

24 (niedziela) Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, głównego Patrona Archidiecezji Wrocławskiej.

       *  Imieniny ks. Jana.

29 (piątek) Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła (Dzień Papieski).