PIERWSZE NIEDZIELE MIESIĄCA- adoracja Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 1700.

PIERWSZE CZWARTKI MIESIĄCA- na wieczornej Mszy św. o godz. 1800, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.

PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA- sakrament pokuty od godz. 1700. Ks. Jan odwiedza chorych. Po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA- zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 900 i nabożeństwie ku czci NMP Matki Miłosierdzia. Ks. Krzysztof odwiedza chorych.

13 DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA- Msza św. o godz. 1800 w intencji rodzin przyjmujących figurę Matki Bożej Fatimskiej w swoich domach.

TRZECIE NIEDZIELE MIESIĄCA- podczas Mszy św. o godz. 1230 udzielany jest sakrament chrztu św. W soboty poprzedzające, po wieczornej Mszy św., o godz. 1800 spotkanie dla rodziców i chrzestnych przygotowujące do tego sakramentu.

WRZESIEŃ

3 (poniedziałek) MSZA ŚW. Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO o godz. 800. Zapraszamy nauczycieli, wychowawców, dzieci i młodzież.

8 (sobota) ŚWIĘTO NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY (Matki Bożej Siewnej) Po Mszy św. o godz. 1800 poświęcenie ziarna na zasiew.

8 - 9 PIELGRZYMKA PARAFIALNA NA JASNĄ GÓRĘ razem z Nowogródzianami. (p. B. Kudas).

11 (wtorek) MODLITWA UWIELBIENIA po wieczornej Mszy św. (p. E. i J. Gładcy oraz Wspólnota Charyzmatyczna).

13 (czwartek) NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE po Mszy św. o godz. 1800.

15 (sobota) MSZA ŚW. W INTENCJI RÓŻY MB BOLESNEJ o godz. 1800, a następnie spotkanie członków grupy.

20 - 23 PIELGRZYMKA DO LOURDES. (p. B. Kudas).

23 (niedziela) NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. OJCA PIO o godz. 1700.