1. Przeżywamy I NIEDZIELĘ Wielkiego Postu. O godzinie 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W dniu dzisiejszym ofiary zebrane na tacę są w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. Bóg zapłać za życzliwość i ofiary złożone dotychczas.
2. Na Drogę Krzyżową w okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątki: dzieci o godzinie 17.00, a młodzież i dorosłych po Mszach św. o godzinie 8.00 i 18.00.
3. Spotkanie Wspólnoty Odnowy Charyzmatycznej odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy św. w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w czwartek święto Katedry Świętego Piotra.
5. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w czwartek 22 marca i potrwają do Niedzieli Palmowej.
6. Zapraszamy na rekolekcje dla rodzin o wychowaniu pt. „Wychowywać (się) do wiary”, które odbędą się w dniach od 27 kwietnia do 3 maja w domie rekolekcyjnym sióstr Elżbietanek w Krzeszowie. Zapisywać można się jeszcze dzisiaj po Mszach św. w zakrystii.
7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w NIEDZIELI przeczytamy między innymi o istocie i sensie postu w XXI wieku. W GOŚCIU NIEDZIELNYM tematem numeru jest życie i niezwykła posługa w konfesjonale o. Pio, który został nazwany spowiednikiem Europy. W dwumiesięczniku dla młodzieży MIŁUJCIE SIĘ znajdziemy artykuł o historii 28-letniej Włoszki, która oddała życie z miłości do swego dziecka.
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień. Wszystkim obchodzącym w najbliższym czasie urodziny, imieniny czy jubileusze składamy serdeczne życzenia.