1. Przeżywamy 29 niedzielę w ciągu roku. Dzisiaj grupa pielgrzymów z naszej parafii, wraz z ks. Proboszczem udaje się na Jasną Górę. Będą uczestniczyć we Mszy św. przed cudownym obrazem Pani Jasnogórskiej, łączmy się z nimi duchowo w modlitwie.
Natomiast w naszej świątyni kazania głosi o. karmelita zachęcając do przyjęcia szkaplerza. Uroczyste przyjęcie szkaplerza będzie miało miejsce w czwartek na wieczornej Mszy św. ku czci św. Jana Pawła II.
2. Figura Matki Bożej Fatimskiej peregrynuje w naszej parafii. Zachęcamy do przyjęcia tej szczególnej obecności Maryi w naszych domach oraz do włączenia się w modlitwę za naszą wspólnotę parafialną oraz rozbudowę świątyni.
3. Przymiarki strojów pierwszokomunijnych będą odbywać się po nabożeństwie różańcowym w poniedziałek 23 października oraz we wtorek 24 października w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu: w sobotę: święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
5. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy przez cały miesiąc październik w niedzielę o godzinie 17.00, w tygodniu o godzinie 17.30 a później Msza św. wieczorna.
6. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę na wieczorną Eucharystię i spotkanie.
7. Zapraszamy chętne dziewczyny z klas III, IV i V na zbiórki harcerskiej gromady wilczkowej działającej w ramach Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza. Zbiórka odbędzie się w sobotę 28 października o godzinie 10.30. Rozpoczęcie przy drzwiach głównych kościoła.
8. Zbiórka funduszy na cele misyjne w zaprzyjaźnionej Diecezji Pińskiej na Białorusi odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem.
9. Bal Wszystkich świętych dla dzieci z naszej parafii odbędzie się w niedzielę 29 października o godzinie 15.00. Mile widziane przebrania za postacie świętych. Przewidziane są gry, zabawy oraz tańce.
10. Kartki wypominkowe za zmarłych można pobrać przy wejściu do kościoła. Wypisane kartki z imionami naszych bliskich prosimy wrzucać w kopercie z nazwą ulicy na tacę, składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia.
11. Weekend ewangelizacyjny dla osób pragnących odnowić i pogłębić swoją wiarę odbędzie się w dniach 17-19 listopada w naszym kościele.
12. Rodziny z naszej parafii zapraszamy na weekendowy wyjazd do Nysy w dniach 24-26 listopada. Szczegółowe informacje na stronie internetowej i facebook’u.
13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w której znajdziemy ciekawe wywiady i artykuły na temat wiary oraz o aktualnych wydarzeniach z naszego najbliższego otoczenia i świata. Przypominamy, że w tygodnikach Gość Niedzielny i Niedziela znajdziemy ciekawe informacje z życia Archidiecezji Wrocławskiej.
14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Składamy serdeczne życzenia wszystkim obchodzącym w najbliższym czasie imieniny, urodziny czy jubileusze.