PIERWSZE NIEDZIELE MIESIĄCA- adoracja Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 1700.

PIERWSZE CZWARTKI MIESIĄCA- na wieczornej Mszy św. o godz. 1800, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.

PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA- sakrament pokuty od godz. 1700. Ks. Jan odwiedza chorych. Po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA- zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 900 i nabożeństwie ku czci NMP Matki Miłosierdzia. Ks. Krzysztof odwiedza chorych.

13 DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA- Msza św. o godz. 1800 w intencji rodzin przyjmujących figurę Matki Bożej Fatimskiej w swoich domach.

TRZECIE NIEDZIELE MIESIĄCA- podczas Mszy św. o godz. 1230 udzielany jest sakrament chrztu św. W soboty poprzedzające, po wieczornej Mszy św., o godz. 1800 spotkanie dla rodziców i chrzestnych przygotowujące do tego sakramentu.

PIĄTKI WIELKIEGO POSTU- DROGA KRZYŻOWA
dla dzieci o godz. 1700, dla młodzieży i dorosłych po Mszy św.
o godz. 800 i 1800

NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU- NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI
o godz. 1700

LUTY

18 (niedziela) MSZA ŚW. 4. SZCZEPU WROCŁAWSKIEGO SKAUTÓW EUROPY o godzinie 1100

1 (czwartek) Pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu

Parafialna Pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się w czwartek 1 marca. Jest to tradycyjna pielgrzymka na I czwartek miesiąca, podczas której będziemy modlić się w intencji rodzin i o obronę życia nienarodzonych.
O godzinie 17.00 rozpoczyna się nabożeństwo z konferencją tematyczną, następnie o 18.00 Msza św.

Koszt pielgrzymki 50 zł.

Wyjazd o godzinie 13.30 sprzed naszego kościoła. Zapisywać można się po Mszach św. w zakrystii
.

(p. B. Kudas)

3 (sobota) KURS PRZYGOTOWANIA DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA.
Katechezy przedmałżeńskie będą odbywać się w soboty o godz. 1500. Kolejne spotkania: 10 marca, 17 marca i 24 marca. (p. M. Słaboń)

4 (niedziela) GOŚCIMY ALUMNÓW Z MWSD WE WROCŁAWIU

6 (wtorek) MODLITWA UWIELBIENIA
po wieczornej Mszy św. (p. E. i J. Gładcy oraz Wspólnota Charyzmatyczna)

11 (niedziela) GOŚCIMY ALUMNÓW Z MWSD WE WROCŁAWIU

16 (piątek) DROGA KRZYŻOWA ULICAMI NASZEJ PARAFII

o godz. 1900 (Akcja Katolicka). W tym dniu nie ma Drogi
Krzyżowej dla dzieci o godz. 1700

19 (poniedziałek) MSZA ŚW. W INTENCJI RÓŻY ŚW. JÓZEFA,
a następnie spotkanie członków grupy

22- 25 (czwartek- niedziela) REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

WIELKI TYDZIEŃ

27 IV -3 V 2018r. - Rekolekcje dla rodzin o wychowaniu

Rekolekcje dla rodzin o wychowaniu
pt. „Wychowywać (się) do wiary”
Rekolekcje odbędą się w dniach od 27 kwietnia do 3 maja 2018r. w domu rekolekcyjnym sióstr Elżbietanek w Krzeszowie.
Koszty:
Osoba dorosła        480zł
Dzieci:
    11-16 lat    330zł
    6-10 lat    270zł
    1-5 lat        180 zł
Zapisy do 18.02.2018r.
Elżbieta Gładka     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    tel. 507 089 118

27- 29 (piątek—niedziela) IV 2018r. -  PIELGRZYMKA DO GIETRZWAŁDU
(p. B. Kudas).

Daty i godziny niektórych zdarzeń mogą ulec zmianie.