Nabożeństwa Fatimskie

W tym roku będą się odbywać 13 dnia każdego miesiąca w związku z obchodzoną 100-ną rocznicą Objawień Fatimskich od lutego do października, po Mszach św. wieczornych. Pierwsze Nabożeństwo już w najbliższy poniedziałek po wieczornej Eucharystii. W świątyni odmówimy wspólnie różaniec i będziemy śpiewać pieśni fatimskie. Od 13 maja do 13 października tradycyjna procesja fatimska. Serdecznie zapraszamy.

Nabożeństwa różańcowe

W miesiącu październiku zapraszamy wszystkich na codzienną modlitwę różańcową. W dni powszednie o godz. 1730 (przed Mszą św.), a w niedziele o godz. 1700

22 październik
- Parafialna Pielgrzymka do Częstochowy

Pielgrzymka organizowana jest 22 października. Kulminacyjnym punktem będzie Msza św. w Kaplicy Jasnogórskiej. Zapisy w zakrystii.

Program pielgrzymki:

22 październik
6:00 Wyjazd sprzed kościoła
9:00 Spotkanie z Ojcem Paulinem. Czas na osobistą modlitwę i zwiedzanie.
12:00 Msza św. w intencji Parafii i rozbudowy naszego kościoła w kaplicy Cudownego Obrazu
Około 16:00 Wyjazd do Wrocławia

Koszt 30 zł. Cena obejmuje: przejazd autokarem i ubezpieczenie.

Wypominki za zmarłych

Nabożeństwo z modlitwami wypominkowymi w naszym kościele parafialnym będzie codziennie o godz. 17.00 według następującego porządku:

2 listopada, czwartek
ulice: Bażancia, Bociania, Brucknera, Gęsia, Gołębia, Jaskółcza, Rakowa, Sikorcza
3 listopada, piątek
ulice: Czajcza, Działdowska, Ełcka, Kowalska, Mokra, Olsztyńska, Wilgotna
4 listopada, sobota
ulice: Kukułcza, Kuropatwia, Poprzeczna, Szczygla, Szpacza
5 listopada, niedziela
ulica: Krzywoustego
6 listopada, poniedziałek
ulica: Grudziądzka
7 listopada, wtorek
ulice: Czajkowskiego, Długosza, Galla Anonima
8 listopada, środa
ulice: Giżycka, Kętrzyńska, Kościerzyńska, Kwidzyńska, Toruńska
9 listopada, czwartek
ulice: Boya Żeleńskiego, Bydgoska, Kromera, Łąka Mazurska
10 listopada, piątek
ulice: Mewia, Wilgowa, Wronia, bez adresu

16 listopad

Odpust parafialny i wizytacja kanoniczna ks. bpa Andrzeja Siemieniewskiego.

24 -26 listopad - Wyjazd rodzin z parafii do Nysy

Wspólnota Domowego Kościoła oraz ks. proboszcz Jan Adamarczuk zapraszają wszystkie rodziny z naszej parafii na wyjazd w dniach 24-26.11.2017 do Nysy.

W programie przewidujemy czas na wspólną modlitwę, konferencje, Eucharystię oraz dużo dobrej zabawy.
W trakcie konferencji przewidziana jest opieka dla dzieci.

Koszt wyjazdu jest następujący:
-osoba dorosła - 150 zł
-dzieci 0-2 lata - bezpłatnie
-dzieci od 3lat do 12lat – 75zł
-dzieci powyżej 12 lat – 150zł

Miejsce to Dom Misyjny Dobrego Pasterza Ul.  Rodziewiczówny 15, 48-304 Nysa
Zapisy: Elżbieta Gładka 507089118, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.